OD 11.02.2011 FORUM PEŁNI WYŁĄCZNIE ROLĘ ARCHIWALNĄ. NIE JEST MOŻLIWA REJESTRACJA ANI DODAWANIE WYPOWIEDZI.
kognitywistyka.net: forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
OD 11.02.2011 FORUM PEŁNI WYŁĄCZNIE ROLĘ ARCHIWALNĄ. NIE JEST MOŻLIWA REJESTRACJA ANI DODAWANIE WYPOWIEDZI.

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam wiadomości
Autor Wiadomość
kasiapysia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-02, 09:17   Szukam wiadomości

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum :)
Chciałabym prosić o pomoc. Poszukuje wszelkich wiadomości, materiałów na temat : „koncepcji kognitywno – behawioralnej „. Interesuje mnie ta koncepcja pod kontem resocjalizacji.
Studiuje pedagogikę na 2 roku.
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam
:D

Marek_Pietraszczyk

Wysłany: 2007-08-03, 12:03   

Droga kasiapysia :)

Ja się osobiście cieszę że wzrasta w środowisku edukatorów zainteresowanie CS. To, o co pytasz, jak przypuszczam jest znane w psychoterapii jako podejście poznawczo behawioralne, które nie jest do końca tym, co byłoby w centrum zainteresowania tego forum. Co z czystymi implikacjami nauk kognitywnych w naukach pedagogicznych ? Z pewnością takie istnieją i są pożądane. Ja nie jestem ekspertem od resocjalizacji, ale wydaje mi się że to podejście (cs) nie zostało jeszcze dobrze opisane, więc Ty możesz być pierwsza. Polecam tobie stronę Mind, Brain, and Education ( http://www.blackwell-synergy.com/loi/MBE ) – organizacji która skupia specjalistów z różnych dyscyplin (cs) po to, żeby podnosić poziom edukacji. Znajdziesz tam bardzo dobre artykuły, które wprowadzą Ciebie w temat od początku.

Poza tym było by mi miło, gdybyś zechciała przedstawić się z imienia i nazwiska, tak jak wszyscy użytkownicy forum :)

PS: ostatnio widziałem Leszka w telewizji polskiej, wyglądał zupełnie jak na avatarze !
Ostatnio zmieniony przez Marek_Pietraszczyk 2007-08-03, 12:12, w całości zmieniany 2 razy  

Leszek Nowaczyk
Administrator

Wysłany: 2007-08-19, 11:38   

Witam,

Marek Pietraszczyk napisał/a:
ostatnio widziałem Leszka w telewizji polskiej, wyglądał zupełnie jak na avatarze !

właśnie wróciłem z dość daleka z dłuuugiego urlopu i nie wiem, co pokazywała nasza TV, ale jeśli Marek pisząc o Leszku miał mnie na myśli, to stanowczo dementuję, nawet w telewizji nie wyglądam tak jak na avatarze, więc to jednak chyba nie byłem ja :-)

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu